Chytrá domácnost vám ušetří spoustu času

Také vás obtěžuje neustále vystupovat z auta, abyste před sebou otevřeli a za sebou zavřeli garážová vrata a vjezdové brány? Už nemusíte! Pomocí automatizace domácnosti vás budou samy vítat s otevřenou náručí a za vámi se zase zavřou. Připojte do své chytré domácnosti i markýzy, rolety a další stínění, ale i osvětlení a zabezpečení a získejte více pohodlí, bezpečí i úspor na energiích.

Somfy - Automatizace domácnosti

Aplikace Connexoon

Pořiďte si aplikaci pro váš chytrý telefon Connexoon Access a ovládejte svá garážová vrata a vjezdové brány jedním kliknutím. Použitím funkce geolokace se vaše brána, vrata, ale i venkovní osvětlení samy aktivují těsně předtím, než dorazíte domů. Po zaparkování auta se vše automaticky samo zavře a vypne. Pro ovládání rolet a dalšího stínění doporučujeme aplikaci Connexoon Window. A dokonalou atmosféru na terase vykouzlíte aplikací Connexoon Terrace, která ovládá markýzy, světla i hudbu. Na výběr máte jednu, nebo dvě aplikace.

Somfy - Connexoon

Systém TaHoma®

Přejete si ovládat všechny kompatibilní prvky domácnosti? Pak zvolte komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma®. Jednoduše propojíte garážová vrata, vjezdovou bránu, rolety, markýzy a další zařízení do jednoho celku a ovládat třeba svým mobilním telefonem. Odkudkoliv a kdykoliv se tak můžete například podívat, jestli jste zavřeli garáž, a rovnou vše i vyřešit.

Somfy - Tahoma

Scénáře a čidla myslí za vás

Nastavte si scénáře přesně podle svých požadavků a už nemusíte myslet na každodenní drobné úkony. Například před vaším příjezdem domů se váš interiér může ohřát na požadovanou teplotu, před vámi se otevře brána i vrata, příjezdová cesta se osvětlí, doma se rozsvítí na chodbě, vypne alarm a rolety se zatáhnou pro vaše maximální soukromí. Vaši markýzu ochrání před nápory větru větrné čidlo a vaše garážová vrata i vjezdovou bránu zase čidlo může odhalit překážku.

Mějte pod palcem i zabezpečení

Váš domov pomohou ochránit také promyšlené produkty pro zabezpečení domácnosti. Jsou zcela bezdrátové, nemusíte kvůli nim sekat do zdi. Náš partner, společnost Somfy, nabízí venkovní a interiérové kamery, alarmy, chytrý zámek dveří Somfy Doorlock, videotelefony, se kterými můžete otevřít na dálku i bránu a garážová vrata, ale i první kameru s integrovanou sirénou Somfy ONE. Venkovní kamery umožňují zvolit oblast sledování, interiérová kamera a Somfy ONE mají pro zachování vašeho soukromí chytrou záklopku, která se po vašem příchodu domů sama zacloní. Navíc nevyhlásí poplach kvůli vašemu domácímu mazlíčkovi. Rozliší ho od vetřelce.

Venkovní siréna