Chytrá domácnost k vašim službám

Svěřte péči o svůj dům nebo byt automatizaci domácnosti a získejte více pohodlí, bezpečí i úspor na energiích. Díky komplexnímu systému TaHoma® switch propojíte do jednoho uceleného celku až 300 zařízení! Doslova pod palcem pak budete mít prostřednictvím mobilní aplikace TaHoma venkovní i vnitřní rolety, žaluzie, vjezdovou bránu, garážová vrata, osvětlení, vytápění, chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper, kamery i alarmy.

Vše můžete ovládat odkudkoliv přes svůj mobil, dálkovými i nástěnnými ovladači nebo hlasovými povely. Nebo se vše může ovládat samo – stačí si jen nastavit scénáře, které se spustí v určitém okamžiku. Přesně, jako by vám chytrá domácnost četla myšlenky.

Somfy - Automatizace domácnosti

TaHoma® switch a promyšlené scénáře

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch je elegantní krabička, která na sobě má dvě tlačítka. Právě na ně si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře a kdykoliv je vyvoláte jedním kliknutím.

Představme si například každodenní odjezd z domu do práce. Kliknete na tlačítko a žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice, vypne se veškeré osvětlení opatřené chytrými žárovkami Philips Hue, zapnou se kamery a alarmy, topení se ztlumí, otevře se vjezdová brána a garážová vrata a za vámi se vrata i brána zase zavřou a na domovních dveřích se uzamkne chytrý zámek Somfy Door Keeper. Na druhém tlačítku můžete mít zase scénář pro příchod domů. Zvládne to každý člen vaší rodiny.

Somfy - Automatizace domácnosti

Automatizace stínění

Představte si ten komfort, kdy už ráno nemusíte vytahovat všechny rolety, žaluzie a další stínicí prvky a večer je zase zatahovat pro zachování vašeho soukromí. Vše se včas nastaví do požadované pozice a vy na nic nemusíte myslet.

Nezapomeňte si pořídit také chytrá čidla – větrné čidlo Eolis ochrání vaše venkovní rolety a žaluzie a markýzu před náporem větru, sluneční čidlo Sunis vám zase pomůže udržet ideální teplotu v interiéru.

Automatizace garážových vrat a vjezdových bran

Už nemusíte neustále vystupovat z auta, abyste před sebou otevřeli garážová vrata a vjezdovou bránu a po projití je zase uzavřeli. Stačí jediné kliknutí na vašem mobilním telefonu nebo dálkovém ovladači. Vrata a brány můžete také napojit na domácí videotelefon a návštěvě otevřete z pohodlí domova.

Somfy - Automatizace domácnosti

Chytrý zámek dveří

Velké svazky klíčů, které vám tíží kapsu nebo kabelku, už patří do propadliště dějin. Jděte s dobou a pořiďte si chytrý zámek dveří Somfy Door keeper, díky kterému si kdykoliv odemknete chytrým telefonem. Snadno můžete udílet a odepírat přístupy a otevřít na dálku třeba sousedce, která vám přišla zalít květiny během vaší dovolené.

Somfy

Společnost Somfy se na světovém trhu úspěšně pohybuje již více než 50 let. Je uznávaným výrobcem pohonů pro garážová vrata, vjezdové brány, stínicí techniky a produktů pro zabezpečení domácností. V portfoliu produktů najdete také senzory a ovladače, které vám zajistí více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích. Navíc jsou všechny produkty Somfy šetrné k životnímu prostředí.