Dveře


Interiérové dveře

Kvalitní interierové dveře za zajímavou cenu. Přesně to jsou dveře od společnosti Hörmann. V nabídce máme celou škálu typů od klasických dveří BaseLine v barvě bílé, či oblíbených dřevodekorech, přes oblíbené řady ClassicLine a DesignLine až po moderní skleněné dveře GlassLine.

Naše nabídka interiérových dveří je tak široká, že si vybere opravdu každý zákazník. Ke všem typovým řadám nabízíme zajímavé doplňky jako jsou kování či rozličné druhy prosklení. Samozřejmostí jsou hladké i jemně strukturované povrchy dveřního křídla, extrémně odolný povrch Duradecor a ochrana hran 4Protect.

Interierové dveře nabízíme ve falcovém i bezfalcovém provedení. Zajímavým řešením jsou i dřevěné zárubně s oblou hranou.

Zajímavým a velmi často používaným doplňkem je dveřní pohon PortaMatic. Velice často se tento pohon instaluje na interierové dveře zejména v objektech kde se pohybují imobilní občané.

Vchodové dveře

Vchodové dveře, stejně jako garážová vrata vždy upoutají vaše návštěvníky i kolemjdoucí. Společnost Hörmann nabízí vysoce kvalitní, tepelně odolné, elegantní s nadčasovým designem a hlavně dostatečně bezpečné vchodové dveře, které vždy zaujmou.

Ať jsou to dveře řady Thermo 46, nebo řady Thermo 65, tak vždy budou splňovat ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Obě tyto řady nabízí standardně vícebodové zamykání a na přání jsme schopni je zákazníkovi nabídnout i s bezpečnostní výbavou RC2 bránící vloupání.

Dveře Thermo 46 mají ocelové dveřní křídlo o tloušťce 46 mm, vyplněné PUR pěnou a s přerušeným tepelným mostem. Celkem zákazník může vybírat ze 13 motivů od klasiky až po moderní dveře s prosklením a dalšími doplňky.

Thermo 65 jsou pak dveře s ocelovým křídlem tloušťky 65 mm a přerušeným tepelným mostem. Díky tomu nabízí velmi dobré hodnoty tepelné izolace. Dveře jsou standardně vybaveny 5-bodovým bezpečnostním zámkem, který Vám ve spojení s bezpečnostní výbavou RC2 zajistí nejen komfort, ale i vysokou bezpečnost.

Vchodové dveře Thermo 65 nabízíme ve 14 atraktivních motivech a 17 zvýhodněných odstínech barev a 5 dřevodekorech.

Víceúčelové objektové dveře

Nabídka objektových dveří od firmy Hörmann je tak široká, že takřka každému zákazníkovi umožní mít v budově všechny druhy dveří které jsou potřeba. Ve většině případů umíme nabídnout všechny typy dveří jako jedno i dvoukřídlé včetně prosklení.

V této kategorii nabízíme m.j. protipožární dveře T30, T60 a T90 s odolností až 90 minut a kouřotěsné dveře klasifikace RS55.

Dalším typem dveří jsou bezpečnostní dveře. Zde jsme schopni zákazníkovi nabídnout vysokou bezpečnost až do třídy RC4.

Protihlukové dveře HS75/H16 S jsou schopné významně utlumit šíření hluku až o 61 dB a zajistit tím bezpečné a komfortní pracovní podmínky.

Multifunkční dveře D65 OD jsou vhodné do skladů, kanceláří a jsou vhodné pro instalaci jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Vzhledem k široké nabídce možností víceúčelových dveří jsme schopni vyhovět takřka všem požadavkům zákazníků i architektů.