Sekční garážová vrata

Tato vysoce kvalitní garážová vrata se otevírají svisle a poskytují Vám tak množství prostoru v garáži i před ní. Díky této výhodné konstrukci jsou dokonce předepsána na stavebních čarách, například pokud se garáž nachází bezprostředně u veřejného chodníku či komunikace.

 • Získáte více místa
  Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži i k parkování před garáží.
 • Zvětšíte průjezd
  Montáží za otvorem uvolní sekční vrata celý průjezd. Oproti výklopným vratům získáte až o 15 cm větší průjezdnou šířku. To oceníte zejména u dodávek a terénních vozidel.
 • Tepelná izolace a těsnění
  Sekční vrata jsou dvoustěnná a vyplněná kvalitní PUR izolací. Standardní síla lamely je 40 mm. Pro získání většího tepelného komfortu je možno dodat vrata se sílu lamely až 67 mm.Takto zateplená sekční vrata splňují i požadavky pro nízkoenergetické stavby. Samozřejmostí je pak kvalitní utěsnění na všech čtyřech stranách.
 • Povrchová úprava
  Vrata je možno dodat v široké škále barev dle RAL, v moderních a oblíbených dřevodekorech nebo nově také v individuálním grafickém provedení a tisku. Díky tomu vrata dávají elegantní vzhled každému domu.
 • Ovládání vrat
  Každá vrata mohou být ovládána automatickým stropním pohonem včetně dálkového ovládání a dalších komfortních funkcí. Vrata je možné dodat i bez pohonu. Díky pružinám je otevření vrat lehké. Vrata jsou v tomto případě opatřena klikou a zámkem.