Vjezdové brány

Brány slouží k montáži na pozemek. Brány se dělí na posuvné nebo křídlové. Posuvné brány lze dále rozdělit na brány, které jezdí po kolejnici tzv. pojezdové brány a brány nesenné. Obě varianty mají své výhody a nevýhody. Mezi výhody pojezdových bran (jezdí po kolejnici) patří malá potřeba místa na zajetí (o cca. třetinu méně než u nesenných). Nevýhoda pojezdových bran je pojezd po kolejnici, které je nutné v zimním období čistit. U nesenných bran žádná kolejnice není takže odpadá nutnost čistění. V případě, že uvažujete o bráně nesenné je potřeba prověřit zdali má brána kam zajíždět.

Posuvné brány

Vyrobíme bránu dle Vašich požadavků včetně pohonu s dálkovým ovládáním. K rodinným domům naši zákazníci volí šířku brány 3,5 až 4,5 m. Brány lze vyrobit celokovové popř. pouze rám na který se namontuje výdřeva. Povrchová úprava pozink popř. v barvě RAL.

Křídlové brány

Vyrobíme bránu dle Vašich požadavků včetně pohonu s dálkovým ovládáním. K rodinným domům naši zákazníci volí šířku bránu 3,5 až 4,5 m. Brány lze vyrobit celokovové popř. pouze rám na který se namontuje výdřeva. Povrchová úprava pozink popř. v barvě RAL.